پیشنهاد خرید گوشی هوشمند 5 تا 10 میلیون

البته بهدلیل تغییرات ایجاد شده در سیستم کلیک ماوسهای بی صدا، آنها نرمتر هستند و مقدار جابهجایی دکمههای آنها کمتر از ماوسهای دیگر است و به همین دلیل این نوع ماوسها برای گیمینگ گزینه مناسبی شمار نمیروند. تولید کنندهی ماوس گیگابایت نیز ماوسهای بسیار خوب و البته گرانقمیتی برای گیمینگ تولید میکند. به ماوسهای بی سیم ماوس وایرلس نیز گفته میشود که بلوتوث بهترین نوع ماوس وایرلس است. در دسته بندی نوع اتصال موس، موس PS2، موس USB، موس وایرلس، موس بی سیم و با سیم، موس بلوتوث و موس سیم جمع (قرقره ای) را مشاهده خواهید کرد.

آسارایان دسته بندی های مختلفی را در شاخه ماوس برای شما ایجاد کرده است تا آسان تر به محصول موردنظر خود دست پیدا کنید. در دسته بندی موس بر اساس نوع موس، موس طراحی، موس گیمینگ، موس معمولی، موس نوت بوکی و موس لمسی قابل انتخاب هستند. این دسته از Mouse ها و موشواره ها سال ها است که در خانه همه ما حضور دارند و در استفاده روزانه ما را همراهی می کنند.

اما ماوس هم مانند همه محصولات حوزه IT دارای ویژگی های متفاوتی در انواع مدل های موجود در بازار می باشد که توجه به این تفاوت ها برای خرید موس، می تواند منجر به تجربه بهترین انتخاب برای شما شود. همه دوست دارند که شارژر آنها قادر به پشتیبانی از نرخهای شارژ بالایی باشد اما این به معنای آن نیست که ما سازگاری خود گوشی را فراموش کنیم! براحتی می توانیم از میان هزاران کالا و یا محصول جنس مناسب مورد نظر و با کیفیت و محصولی که از نظر قیمت مناسب تر باشد را انتخاب و خریداری کنیم. همانطور که در جریان هستید برندهای زیادی در زمینه تولید و طراحی انواع ماوس کامپیوتر فعالیت میکنند که هر برند با توجه به نوع ماوس، قیمتهای مختلفی را برای آنها در نظر میگیرند.

خرید انواع ماوس باید با توجه به کاربرد و نوع استفاده شما از آن صورت گیرد. چنین اتفاقی باعث میشود که نشانگر روی مانیتور شما بطور نامنظمی حرکت کند. هر چقدرDPI کمتر باشد، شما باید ماوس را بیشتر حرکت دهید تا نشانگر روی مانیتور حرکت کند. برای نمونه اگر شما ماوس را سریع تکان دهید و 5 سانتی جابجا کنید پوینتر در مانیتور 8 سانتی جابجا میشود. Acceleration با توجه به سرعت حرکت ماوس حرکت پوینتر در مانیتور را تعیین میکند. در افکت بوکه پسزمینه عکس کاملا تار میشود و سوژهای که شما میخواهید در عکس واضح بیافتد، کاملا مشخص است.

شما میتوانید حرکات پیشفرض را ویرایش کرده، حرکات جدید خود را افزوده و حتی میزان حساسیت شناسایی حرکات را نیز متناسب با نحوهی وبگردی خود تغییر دهید. در این مدل، برای اولین بار پشتیبانی از قلم اس پن نیز اضافه شده تا در صورت عرضه نشدن سری گلکسی نوت در سال جاری، جای خالی آن کمتر احساس شود. امروزه ماوس ها با دقت 1000 تا 12000 نقطه در اینچ به بازار عرضه شده اند. یعنی سنسور ماوس در هر اینچ چندین بار سطحی که در حال حرکت روی آن است را میخواند تا مسیر و اندازهی حرکت را تشخیص دهد.

تعداد پیکسلها در هر اینچ (DPI) : در خرید موس صرف نظر از اینکه برای کار اداری و حرفهای استفاده میشود یا بازی، باید به تعداد پیکسل در هر اینچ یا DPI توجه ویژهای داشت. از نظر فنی، تمامی ماوسها اپتیکی هستند و هر ثانیه، هزاران عکس میگیرند تا حرکت ماوس را شناسایی کنند. اگر میتوانید هزار دلار برای گوشی هزینه کنید، این مدل گزینه مناسبی برای شما است ولی از نظر ما کمی قیمت آنها بالا است.

حتی اگر برند سازنده، نمایشگر گوشی هوشمند شما را به گلکس 5 مجهز کرده است، باید بدانید که نمایشگر آسیبزاترین عضو هر گوشی هوشمندی به شمار میآید. باتری نیز ۳۷۰۰ گوشی نیز به فست شارژ ۲۰ واتی مجهز شده که نکتهای بسیار مثبت است. این گوشی به صورت پیشفرض با شارژر ۲۵ واتی به فروش میرسد که به کمک آن ظرف ۳۰ دقیقه به میزان ۵۰ درصد شارژ می شود و شارژ کامل نیز به حدود یک ساعت و ۲۰ دقیقه زمان نیاز دارد. اگر یک گوشی اندرویدی دارید، میتوانید برای انجام این کار اپ مخصوص را دانلود کنید؛ اما اگر یک دستگاه ساخت اپل با سیستمعامل iOS 7 یا بالاتر دارید، این ویژگی بهطور پیشفرض در آن قرار دارد.

سیستم عامل iOS ساخت شرکت اپل، تنها بر روی محصولات تولیدی آن شرکت نصب می شوند. گیرنده ماوس این اطلاعات را دریافت و به سیستم منتقل میکند تا دستورات لازم انجام شود. اولین موردی که در خرید ماوس لازم است مورد توجه قرار گیرد، نوع ماوس است. دقت ماوس یکی از مهم ترین نکاتی است که لازم است در خرید موس مورد توجه قرار گیرد. ماوس (موشواره) یکی از مهم ترین لوازم جانبی کامپیوتر (رایانه) است که کنترل کامپیوتر از طریق آن صورت می گیرد.

آیتی ایران: شرکت XPG که در زمینه تولید محصولات جانبی فعالیت دارد، اخیرا از یک ماوس جدید بهنام XPG Vault رونمایی کرد که از حافظه اساسدی یک ترابایتی بهره میبرد. این، دقیقا موضوعی است که بسیاری از انسان ها را دچار مشکلات عدیده نموده، باعث می شود که افراد در اثر دیدن این مشکلات در مقابل تکنولوژی و در اصطلاح، ماشینی شدن زندگی ها مقاوت نمایند. ظاهر ماوس سیمی دل M-UAR DEL 7 به گونه ای طراحی شده که افراد راست دست و چپ دست به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند. نوع اتصال این موس سیمی و دارای حسگر نوری (Optical) است.

این ماوسها در دو نوع لیزری و نوری در دسترس هستند که تفاوت اصلیشان در نوری است که تابیده میشود. همین تفاوت کوچک باعث اختلاف قیمت زیاد آنها شده است. مهم ترین تفاوت ماوس های گیمینگ با ماوس های عادی تفاوت در سرعت و دقت آنها است. این ماوسها در مقایسه با ماوسهای عادی که 3 دکمه دارند، دکمههای بیشتری دارند تا برای انجام کارهایی با سرعت بالاتر در بازی تنظیم شوند و به گیمر کمک میکند که سرعت واکنشپذیری سریع تری داشته باشد.

اما به کاربرانی که قصد استفاده از ماوس در فاصله دور از کامپیوتر خود را دارند، خرید موس بی سیم را پیشنهاد می کنیم. همانطور که گفتیم ماوس ها در دو نوع باسیم و بی سیم طراحی شده اند. دِل(DELL)، یک شرکت سازنده رایانه آمریکایی میباشد، که دفتر اصلی آن در شمال شهر آستین، تگزاس قرار دارد و از بزرگترین کمپانیهای تولیدکننده محصولات IT در جهان میباشد. موس یا ماوس (Mouse) یکی از مهم ترین اجزای سیستم های کامپیوتری است و امروزه در بسیاری از امور روزمره مورد استفاده قرار می گیرد.

هم اکنون اندازه صفحه نمایش و ابعاد گوشیها به یکی از عوامل موثر در و انتخاب این محصولات از سوی کاربران تبدیل شده است. سپس میتوانید یک گیم را در گوشی خود اجرا کرده و بر روی صفحه تلویزیون بازی کنید. در دستگاههای اندرویدی، با یک اپ واسطه مانند Pocket Skip Track، میتوان عملکردی مشابه را به دست آورد. از دیگر ماوسهای مناسب برای بازی میتوان به ماوس ای فورتک، ماوس ایسوس و ماوس ام اس آی اشاره کرد.

موس های معمولی دارای ابعاد متوسط و دقت معمولی هستند و گزینه ای مناسب برای استفاده در امور روزانه و اداری به شمار می روند. همچنین شما باید تصمیم بگیرید که آیا مایل به استفاده از سیستم بلوتوثی هستید یا یک اتصال دانگل 2.4 گیگاهرتزی میخواهید. برای استفاده های اینچنینی خرید موس بلوتوث می تواند راحتی بسیار بیشتری به وجود بیاورد و تمام نیاز های تان را برطرف کند. پس از نصب آن را باز کنید، شماره موردنظر را وارد کنید و تمام.

وقتی برای خرید وارد مغازه فروش ماوس و تجهیزات الکترونیکی می شوید، سردرگم هستید؟ اگر قصد خرید بهترین ماوس برای بازی را دارید، پیشنهاد ما برای شما خرید ماوس گیمینگ است. ماوس های باسیم وزن یبک تری دارند و به دلیل سیمی بودن شما مشکلنداشتن باتری نخواهید داشت و همیشه با خیال آسوده با آن کار میکنید. این ماوس که قرار است در رویداد CES ۲۰۲۲ بهصورت رسمی معرفی و در معرض دید علاقهمندان قرار گیرد، از نوع سیمی بوده و از طریق کابل USB-C به سیستمهای مختلف متصل خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید