14 قاتل تری گلیسرید بالا را بشناسید!(راهکار های طلایی درمانی تری گلیسرید)

چربی ها معمولاً “بد” تلقی می شوند زیرا با افزایش وزن و کلسترول بالا در ارتباط هستند. چربی های چند اشباع نشده، به ویژه در جای چربی اشباع شده و کربوهیدرات های تصفیه شده، می توانند بخشی از رژیم غذایی قلب سالم باشند که بر اساس برخی تحقیقات انجام شده است. روغن گلرنگ بالاتر از چربی های چند اشباع نشده باید برای پانسمان یا آشپزی کم حرارت استفاده شود. محققان نتیجه گرفتند که روغن گلرنگ (فقط 8 گرم در روز) ممکن است برای کاهش وزن سودمند باشد.

نمونهی مرکب ممکن است به صورت دستی یا به کمک وسایل خودکار برداشت شود. فعالیتهای ورزشی خود را به صورت منظم و مدون به اجرا درآورید. محققین به شرکت کنندگان 8 گرم اسانس گلرنگ را به مدت 16 هفته و 8 گرم CLA را به مدت 16 هفته اضافه کردند. مطالعه ای در سال 2009 اثربخشی روغن گلرنگ یا اسید لینولئیک کانژوگه (CLA) بر وزن بدن را در شرکت کنندگان چاق با دیابت نوع 2 مقایسه کرد.

همچنین در سال 2009 گلرنگ به میزان قابل توجهی کاهش میزان قند خون ناشتا در شرکت کنندگان در تحقیق را نشان داد. تجزیه و تحلیل 33 مطالعه شامل بیش از 73،500 شرکت کننده نشان داد که پیروی از رژیم غذایی کم چربی منجر به تغییرات کوچک اما مرتبط در وزن و دور کمر میشود. اگر سطح کلسترول LDL شما بالا است ، توصیه می شود مصرف چربی اشباع شده را به بیش از 7 درصد از کل کالری کاهش دهید. بیشترین تجمع گیرنده های عصبی کورتیزول را که هورمون استرس است می توان در عمق چربی های احشایی یافت. تنها قانون آن نوشیدن آب سرد است.

دلیل دیگر این است که یکسری چربی های موضعی در ناحیه شکم و پهلو وجود دارند به عنوان چربی موضعی که نه با ورزش می شود از شر آن ها خلاص شد و نه با رژیم غذایی که دو روش می ماند یکی روش های جراحی مثل لیپوساکشن و … حفظ سبک زندگی سالم، بخش مهمی از برنامه ی درمان چربی خون بالا و حفظ سلامت قلب است. اسیدهای چرب امگا 6 به تحریک رشد مو، تنظیم متابولیسم و حفظ سیستم تولید مثل کمک می کند.

گلرنگ همانند گل آفتابگردان است و هر دو یک روغن مشابه را به صورت تغذیه ای تولید می کند. تزریق چربی روشی خارقالعاده برای درمان کم حجمی عناصر پیر شده صورت و بدن است. با این وجود ، در صورت مصرف بخشهای مناسب ، انواع خاصی از چربی مزایای محافظتی به قلب می دهند. در صورت تشخیص کلسترول بالا ، مصرف خود را به کمتر از 200 میلی گرم در روز محدود کنید. بنابراین ، در صورت داشتن اضافه وزن ، کاهش وزن مهم است. شما باید به یاد داشته باشید که شکر یا کرم شیرین کننده به قهوه اضافه نکنید چون موجب میشود از مزایای سوزاندن چربی ان بی بهره شوید.

جذب ویتامین های محلول در چربی : ویتامین های A ، D ، E و K باید با چربی مصرف شوند تا به درستی جذب شوند. اگر سطح کلسترول شما طبیعی است ، در محاسبه چربی مورد نیاز روزانه مصرف چربی خود را تا 300 میلی گرم در روز محدود کنید. چربی ترانس سطح کلسترول LDL “بد” را افزایش می دهد و سطح کلسترول HDL “خوب” را کاهش می دهد. چربی ترانس در غذاهای فرآوری شده یافت می شود. چربی های اشباع به طور کلی در دمای اتاق جامد یا مومی هستند و بیشتر از محصولات حیوانی است ، به استثنای روغن های گرمسیری.

این چربی ها معمولاً در دمای اتاق مایع هستند. علاوه بر اینها چربی بیش از حد مو مشکلاتی مثل شورۀ سر، ایجاد جوش و کیست، ریزش مو و خارش پوست را به دنبال دارد. استفاده اشتباه از مواد مراقبت مو می تواند موجب به رشته های براق در پوست سر شود به عنوان مثال، انتخاب شامپو اشتباه ممکن است با ترشح تومور پوستی به پوست شما آسیب برساند. در این روش، یک برش کوچک در پوست ایجاد شده و سپس لیپوما را به سمت بیرون فشار می دهند.

سپس زیر گاز را خاموش کنید و اجازه دهید که این آب کم کم خنک شود. برای این منظور می توانید یک تکه زنجبیل را درون یک کاسه ماست رنده کرده و آن را بعد از صرف وعده های غذایی میل کنید. برای فردی که رژیم 2000 کالری دارد ، این مقدار 22 گرم چربی اشباع یا کمتر از آن در روز است. ماهی های آب سرد ، مانند ماهی آزاد ، ماهی تن ، شاه ماهی و آنچوی ، حاوی چربی های امگا 3 هستند. تحقیقات برای دوز مناسب برای اسیدهای چرب امگا 3 و 6 و مقدار مطلوب چربی تک اشباع نشده در حال انجام است.

دلیل این امر این است که یک گرم چربی حدود دو برابر کربوهیدرات و پروتئین کالری دارد. نمونه های حاوی مقدار زیادی پروتئین یا اسیدآسکوربیک ممکن است نتیجه منفی کاذب پدید آورند. این مواد در گیاهان یافت می شود ولی امروزه مواد غذایی بسیار زیادی وجود دارند که با این دو ماده غنی شده اند. این ویتامین از اکسید شدن سلولهای چرب حاضر در غشاء سلولی توسط عوامل اکسید کننده جلوگیری میکند؛ با تداوم اکسید شدن سلولهای چرب و ایجاد تغییراتی در سلول و ماده ژنتیکی سلول باعث بروز برخی سرطانها میشود. بافت چربی مغز استخوان (MAT)، یک ذخیره اندک از چربی است که با سلولهای خونساز و همچنین عناصر استخوانی در استخوان پراکنده میشود.

انرژی : چربی یک منبع انرژی عالی است. تخم مرغ همچنین منبع عالی پروتئین است و میتواند به کنترل اشتها کمک کند. یک راه عالی برای دریافت چربیهای اشباع امگا ۳، خوردن ماهی قزل آلای رنگین کمان در هفته است. روغن گلرنگ بالا در روغن تک اشباع نشده بالاتر است و می تواند برای پخت با حرارت بالا استفاده شود. چرا بعضی ها در مصرف روغن گلرنگ احتیاط می کنند؟

بزرگسالان سالم باید مصرف چربی اشباع شده خود را به بیش از 10 درصد کل کالری محدود کنند. اکثر آمریکایی ها در رژیم غذایی خود بیش از حد امگا 6 را دریافت می کنند و امگا 3 را به اندازه کافی دریافت نمی کنند. مصرف بیش از حد چربی اشباع با افزایش سطح کلسترول LDL “بد” در خون و افزایش التهاب داخلی مرتبط است. عطر و طعم و سیری : افزودن چربی به غذاها باعث خوش طعم بودن و سیر شدن آنها می شود. سعی کنید محاسبه چربی مورد نیاز روزانه عاری یا کمتر از این نوع چربی ها باشد .بنابراین ، از غذاهایی که در آنها روغنهای هیدروژنه تا حدی به عنوان مواد تشکیل دهنده ذکر شده است خودداری کنید.

این موارد گفته شده شاید ظاهر سادهای داشته باشد و فکر منید رعایت نکردن آنها تأثیری بر عمل نمیگذارد، اما بسیار مهم هستند و میتوانند در بهبود سریعتر شما نقش داشته باشند. از طرفی، وقتی که وزن فرد به مرور زمان به دلیل علت ها و عوامل مختلف افزایش یابد؛ مثل: بالا رفتن سن یا پرخوری، گفته می شود که وزن به طور مستمر در حال افزایش است. منابع شامل اشباع نشده و غیر اشباع است. بعضی از مزایای روغن گلرنگ وجود دارد اما باید آن را در آرامش و در ترکیب با سایر منابع چربی در رژیم غذایی مصرف کنید.

منابع گیاهی چربی های امگا 3 شامل دانه های کتان ، دانه های چیا و گردو است . برای از بین بردن چربی موی سر، روش های مختلفی وجود دارد که بهترین درمان چربی موی سر، همین روش های خانگی است. محاسبه چربی مورد نیاز روزانه طبق استاندارد های سازمان غذایی (DRI) در بزرگسالان 20٪ تا 35٪ کل کالری روزانه حاصل از چربی است. در انجام این عمل از چربی بدن فرد استفاده شده و باعث میشود تا هنگام تزریق هیچ واکنش تهاجمی از بدن ایجاد نشود. پس از اینکه چربی لازم برای تزریق از نواحی حاوی چربی اضافه برداشته شد، مورد تصفیه قرار میگیرد.

مقدار Hgb در بارداری کاهش می یابد چون با اینکه خونسازی کمی بیشتر شده است اما حجم مایع بدن و خون بالا رفته و مقدار کلی هموگلوبین در هر دسی لیتر آن کاهش می یابد. این لیپو پروتئینهای کم چگال را به عنوان کلسترول بد میشناسیم چون با مواد دیگر ترکیب شده و در رگها پلاک تشکیل میدهد. این چربی ها باعث افزایش کلسترول بد خون می شوند. تنظیم هورمون و ژن : چربی ها تولید هورمون های تولیدمثل و استروئید و همچنین ژن های دخیل در رشد و متابولیسم را تنظیم می کنند .

دیدگاهتان را بنویسید