آموزش خصوصی زبان انگلیسی آنلاین در آموزشگاه زبان نیو

اگرچه اینترنت ابزار مفیدی است، اما گاهی اوقات ممکن است گیج کننده باشد، اما در مجموع مزایای آن بیشتر از معایب آ

توسط مدیر سایت در 13 تیر 1402

اگرچه اینترنت ابزار مفیدی است، اما گاهی اوقات ممکن است گیج کننده باشد، اما در مجموع مزایای آن بیشتر از معایب آن است. برای یادگیری آنلاین زبان انگلیسی ابتدا باید سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس برای آموزش زبان برنامه ریزی کنید. خوب است که یک معلم حرفه ای داشته باشید تا اگر برخی از قسمت ها را متوجه نشدید بتوانید کمک بگیرید

آموزش آنلاین انگلیسی

مزایای آموزش زبان غیر حضوری

برنامه کلاسی انعطاف پذیر

وقتی در کلاس آنلاین ثبت نام می کنید محدودیت ها برداشته می شود، حتی اگر نمی توانید در کلاس شرکت کنید، می توانید هر زمان که وقت آزاد دارید کلاس را ذخیره کنید.

دوره ها را خودتان رزرو کنید

می توانید خودتان در کلاس ها شرکت کنید! در واقع نیازی به اتلاف وقت با تماس با مدرسه نیست. شما می توانید در هر کلاسی که می خواهید در 24 ساعت شبانه روز با استفاده از تلفن همراه خود ثبت نام کنید.

از اوقات فراغت خود نهایت استفاده را ببرید

مطالعات نشان می دهد که همه ما به طور متوسط ​​38 ساعت در هفته رایگان داریم، اما بیشتر ما از آن به درستی استفاده نمی کنیم و آن را با تماشای تلویزیون، بررسی شبکه های اجتماعی یا بازی کردن تلف می کنیم. با عضویت در کلاس آنلاین آموزش زبان، در هر کجا که هستید و هر زمان که وقت آزاد دارید می توانید مطالعه کنید.

هر وقت خواستی شروع کن

اکثر آموزشگاه های زبان از شما می خواهند که دوره را از ابتدای ترم شروع کنید! این برنامه بسیار محدود کننده است.

انعطاف پذیری و جهت

ما شرایط را پیاده سازی کرده ایم تا هر زمان و هر کجا که با مشکلی مواجه شدید بتوانید با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

چگونه به تنهایی و در خانه انگلیسی یاد بگیریم

در این قسمت 5 نکته ضروری را به شما آموزش می دهیم.

تعیین هدف

رایج ترین اشتباهی که بیشتر زبان آموزان مرتکب می شوند نادیده گرفتن هدف سبد خرید است. تا زمانی که اهدافی را تعیین نکنید، نمی توانید روی چیزهایی که دوست دارید متمرکز و با انگیزه بمانید. تعیین اهداف به شما کمک می کند در یادگیری زبان درگیر بمانید.

برنامه مشخص و منعطف داشته باشید

برای مطالعات خود برنامه ریزی کنید و بهترین و مفیدترین مطالب مطالعه را بیابید.

زمان کافی برای مطالعه آموزش زبان انگلیسی اختصاص دهید

همه ما گاهی کارها را به تعویق می اندازیم! اگر برای چیزهایی که دوست داریم وقت نگذاریم، مسلماً به نتایجی که می خواهیم نخواهیم رسید. توصیه ما این است که هر روز زمانی را صرف یادگیری زبان کنید، حتی اگر فقط 15 دقیقه باشد. مهم این است که پشتکار داشته باشید و هرگز از یادگیری دست نکشید.

بهتر است چندین کار را همزمان انجام ندهید

یادگیری زبان باید فعال باشد، یعنی نمی توانید به پادکست گوش دهید و ظرف ها را بشورید، بلکه باید گوشه ای بنشینید و پادکست را با دقت گوش کنید، آن را در ذهن خود تجزیه و تحلیل کنید و چیزها یا سوالات جدیدی را که برایتان پیش می آید یادداشت کنید. ذهن آنهایی که روی کاغذ هستند .

آنها در انگلستان غسل تعمید گرفتند

یک تکنیک محبوب برای یادگیری زبان انگلیسی به فارسی بر اساس "تکنیک غوطه وری" است. این اصل بیان می کند که برای یادگیری زبان، باید آن را به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی خود تبدیل کنید. برای این کار می توانید از این پس بخشی از فعالیت های روزانه خود را به زبان انگلیسی انجام دهید، مثلاً اخبار را به زبان انگلیسی دنبال کنید، زبان پیش فرض شبکه های اجتماعی خود را به انگلیسی تغییر دهید، به آهنگ های انگلیسی گوش دهید، فیلم های جدید را به زبان انگلیسی تماشا کنید. انگلیسی حتی زمانی که با دوستان خود چت می کنید. با انجام این کارها بعد از مدتی متوجه می شوید که سطح مهارت زبان شما افزایش یافته است.

مزایای یادگیری زبان در خانه

ساده است: هیچ چیز آسان تر از مطالعه در خانه نیست. روی مبل می خواند، هر وقت بخواهد استراحت می کند و وقتی گرسنه است برای خودش ساندویچ درست می کند. (آنقدر راحت نباشید که همیشه بخوابید.)

ارزان است: سرمایه گذاری در مواد و منابع آموزشی برای زبان انگلیسی خودآموز ارزان است.

سفر از خانه ممنوع است: آموزش در خانه عالی است. شما زمان را تلف نمی کنید، حتی لازم نیست از رختخواب بلند شوید.

اجازه ندهید بهانه های نادرست شما را از یادگیری زبان انگلیسی باز دارد

آیا در حال یادگیری زبان هستید، اما گاهی اوقات گفتن یا شنیدن جملات خاصی خسته کننده است؟ این بهانه ها از نظر علمی ثابت نشده اند و صرفاً بهانه هایی برای اجتناب از یادگیری هستند. در زیر به بررسی علل آن می پردازیم تا از این پس آگاهانه با آن ها مقابله کنید.

1. من انگلیسی را دوست ندارم.

بدیهی است که اگر به یادگیری زبان علاقه دارید، از آموزش لذت خواهید برد و ما سریعتر پیشرفت خواهیم کرد، اما عدم علاقه به زبان بخشی از پازل است، در عوض به این فکر کنید که می خواهید با آن چه کار کنید، به عنوان مثال:

شما می خواهید به کشور مورد علاقه خود سفر کنید.

در رشته مورد علاقه خود مطالعه کنید.

شغل بهتری پیدا کن

البته این باعث می شود که علاقه بیشتری به یادگیری داشته باشید. امروزه وب سایت ها آنقدر متنوع شده اند که به شما این امکان را می دهند تا با توجه به نیازها و علایق خود این مهارت را بیاموزید. اکثر سایت های آموزش زبان دوباره به شما ملحق می شوند.

2. من در یادگیری زبان خوب نیستم!

طبیعی است که برخی افراد در یادگیری زبان بهتر از دیگران هستند، اما این به این معنی نیست که شما بد هستید. اگر کسی را دیدی که بهتر از خودت است، یعنی امیدی به یادگیری نداری

بنابراین، به جای اینکه تسلط به زبان انگلیسی را نوعی استعداد بدانید، آن را به عنوان یک مهارت ببینید. هرچه بیشتر یک مهارت را تمرین کنید، بهتر می شوید.

اکثر دانش آموزانی که فکر می کنند استعداد یادگیری زبان انگلیسی را ندارند، با تمرین منظم علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی، اعتماد به نفس آنها نیز افزایش می یابد. اگر هنوز یادگیری زبان را شروع نکرده اید، می توانید با کمک این مقاله بهترین سایت آموزش زبان انگلیسی را انتخاب کنید.

3. سعی کردم زبان یاد بگیرم اما نشد!

معمولا اکثر مردم فکر می کنند که فرد مناسبی برای یادگیری زبان انگلیسی نیستند! دلایل واقعی این طرز تفکر می تواند این باشد:

راه اشتباه

کمبود انگیزه

بیش از حد شلوغ

بهترین زمان برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین سن برای یادگیری این مهارت 6 یا 7 سالگی است، اما برخی افراد این مهارت را در نوجوانی و اوایل بزرگسالی بهتر یاد می گیرند. طبق تحقیقات، کودکانی که زیر 10 سال شروع به یادگیری این زبان می کنند، هوش اجتماعی بیشتری دارند و به راحتی می توانند این زبان را کسب کنند. کودکان از 6 ماهگی فرآیند یادگیری زبان مادری خود را آغاز می کنند، برخی از والدین آنها را در سن 3-4 سالگی برای یادگیری زبان دوم به کلاس می فرستند. سن یادگیری زبان برای هر کودک متفاوت است!

چگونه زبان را فراموش نکنیم؟

یکی از مشکلات رایج اکثر زبان آموزان زمانی است که درس را مرور می کنند و متوجه می شوند که چیزی ندارند یا فقط قسمت کوچکی از درس را به خاطر می آورند. دلیل اصلی این است که فاصله بین یادگیری و اولین ارزیابی بسیار طولانی است! اگر بازه زمانی جستجو را تعیین کنید، این مشکل وجود نخواهد داشت. مردم اغلب کلمات انگلیسی را فراموش می کنند که برای مدت طولانی پشت سر گذاشته اند.

سوالات متداول در مورد آموزش زبان انگلیسی

بهترین مرجع برای یادگیری زبان انگلیسی چیست؟

وب سایت های آموزشی – کتاب های زبان انگلیسی – برنامه های آموزش زبان

آیا می توان از زبان انگلیسی کسب درآمد کرد؟

بله، شما می توانید با آموزش زبان انگلیسی، ترجمه، تولید محتوا، برگزاری کلاس های آنلاین، حضور در شبکه های اجتماعی، ایجاد پادکست و موارد دیگر درآمد کسب کنید.

آیا زبان انگلیسی فقط در کودکی آموخته می شود؟

خیر، در هر سنی می توانید این مهارت را بیاموزید، اما بهترین سن برای یادگیری زبان انگلیسی ۶ تا ۷ سالگی است.
 

صفحه اصلی زبان نیو

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن